Wykrawacz – Trybownik trzody wieprzowej

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Holandii osób na stanowisko:

Wykrawacz – Trybownik trzody wieprzowej

 

Zakres obowiązków:

– rozbiór i klasyfikowanie tuszy wieprzowych

– utrzymanie porządku w miejscu pracy

– dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

 

Oferujemy:

– zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach holenderskich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– miejsce pracy: Helmond (Holandia)

– pracę na czas nieokreślony na pełny etat  (gwarantowane ok 45 godz./ tydz.)

– wynagrodzenie 10.59 € brutto na godzinę

– transport pracowników z kwatery do pracy 10 € tygodniowo

– mieszkanie w domu w Weert lub Ospel koszt 100€ tygodniowo

 

Wymagania:

– mile widziany ukończony zawód rzeźnik lub aparatowy przetwórstwa mięsa

– min. 6-miesięczne doświadczenie zawodowe przy wykrajaniu i trybowaniu wieprzowiny

– konieczna umiejętność wykrawania nożem

-mile widziana znajomość języka angielskiego

 

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@sempre.eu.com

www.sempre.eu.com

tel. 717242135/ 790707557

FB: https://web.facebook.com/semprepersonalauspolen

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w aplikacji jest SEMPRE Sp. z o.o. ul. Jeździecka 10A, 53-032 Wrocław
 2. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail: info@sempre.eu.com
 3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji rekrutacji na stanowisko Wykrawacz mięsa wieprzowego a także w celu realizacji przyszłych rekrutacji przez każdego z Administratorów, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których Pana/Pani CV zostanie uznane za adekwatne przez któregokolwiek z Administratorów.
 4. Informuję, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań Grupy VERITAS w odniesieniu do kandydatów.
 5. Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
 6. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
 7. Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej  wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 9. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania ww. procesu rekrutacji, a w przypadku zgody na włączenie danych osobowych do bazy kandydatów – przez okres 5 lat.
 10. Pana/Pani dane mogą być przekazywane innym odbiorcom. Odbiorcami danych osobowych mogą być kontrahenci Administratora, w szczególności: zewnętrzni przedstawiciele, usługodawcy, dostawcy, partnerzy zrzeszeni w ramach Grupy VERITAS, a ponadto podmioty specjalizujące się w zakresie obsługi roszczeń, doradztwa technicznego i IT, usług pocztowych i operacyjnych, transportowych, zarządzania dokumentacją, świadczenia usług księgowych itp.
 11. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.